O nas

   Witamy na stronach naszej firmy. Powstaliśmy w roku 2009, na początku działalności specjalizując się w dystrybucji profesjonalnych narzędzi diamentowych. Wraz z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa, poszerzyliśmy działalność o sprzedaż hurtową profesjonalnych elektronarzędzi, narzędzi akumulatorowych, spalinowych, ogrodowych itp. Równocześnie rozwijaliśmy sprzedaż detaliczną na platformie Allegro.
  
   Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować każdemu klientowi - zarówno hurtowemu jak i detalicznemu, profesjonalistom jak i bohaterom domu - jak najlepszą ofertę, dopasowaną do jego potrzeb. Zadowolenie klienta jest naszym najważniejszym celem, w którego realizację wkładamy nasze serce. Nasz kontrahent jest tak przyjmowany, jak i my byśmy chcieli być traktowani. W ten sposób, budujemy długofalowe relacje, ku obopólnej korzyści.

   W naszej ofercie hurtowej znajdziesz narzędzia, narzędzia spalinowe, akumulatorowe i ogrodowe, elektronarzędzia, pneumatykę, narzędzia pomiarowe oraz akcesoria i osprzęt najlepszych firm na rynku.

W naszej ofercie detalicznej na Allegro znajdziesz wybrane pozycje w najlepszych detalicznych cenach.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.