Osprzęt do narzędzi wielofunkcyjnych - rodzaje uchwytów, przeznaczenie

Elektronarzędzia wielofunkcyjne typu Bosch GOP, Fein Multimaster i in. to narzędzia, które łączą w sobie wiele funkcji, takich jak cięcie, szlifowanie, struganie, wiercenie i polerowanie. Narzędzie takie składa się z korpusu, w którym znajduje się silnik napędzający ruch końcówek narzędziowych, oraz wymiennych końcówek narzędziowych, które umożliwiają wykonywanie różnych prac.

Elektronarzędzia wielofunkcyjne są bardzo uniwersalne i mogą być używane do wielu zadań, zarówno w pracy zawodowej, jak i domowej. Mogą być wykorzystywane do cięcia drewna, metalu,tworzyw sztucznych, a także do szlifowania czy strugania powierzchni.

Ważną zaletą tych narzędzi jest ich precyzja i wydajność, co umożliwia wykonanie prac z dużą dokładnMocowanie typu Starlockością i w krótkim czasie.

Starlock to system mocowania końcówek narzędziowych stosowany w narzędziach wielofunkcyjnych. Jest to nowoczesny system, który umożliwia szybką i łatwą wymianę końcówek narzędziowych bez konieczności używania dodatkowych narzędzi i zapewnia wysoką stabilność osprzętu.

Starlock to wspólna technologia opracowana przez firmy Bosch i Fein. Końcówki narzędziowe z systemem Starlock są kompatybilne z większością narzędzi wielofunkcyjnych Bosch i Fein, a także z narzędziami innych producentów, które obsługują ten system mocowania.